SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

İşletmenizin amaçları, ürünleri ve hizmetleri konusunda bilgi sahibi oluyoruz. Markanızın bilinirliğini ve prestijini arttırmak için güçlü ve ilgi çekici içerikler tasarlıyoruz. Günlük paylaşımlar, sosyal medya reklamları yönetimi ve müşterilerinizin yorum veya özel mesaj yoluyla ilettikleri sorulara cevap vermek bu hizmete dahildir.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Müşterileriniz ile olan dijital bağınızı güçlendirecek ve markanıza güvenlerini sağlayacak çalışmalarda size yardımcı oluyoruz. Sosyal medyada markanızın bilinirliğini ve prestijini artıracak stratejiyi belirlemek üzere sizinle çok yakın çalışıyor olacağız.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Sosyal medya hesaplarında sponsorlu reklamlar ile tanıtım yapmak günümüzün en hesaplı reklam yöntemlerinden biri.. Etkili sonuçlar alabilmeniz için sosyal medya reklamlarınızı yönetiyoruz.

SOSYAL İÇERİK YÖNETİMİ

İşletmenizin amaç ve hedeflerini anladıktan sonra, etkileyici ve ilgi çekici sosyal medya paylaşımları için görsel tasarımlar yapıyoruz.

PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ

Güçlü bir medya kaynağına sahip olmak harika görünen sayfalar yaratmak için önemlidir. Profesyonel kameraman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile fotoğraf, video ve drone çekim hizmeti sağlamaktayız.