Tişört Baskı Hizmeti

Bütün baskı çalışmalarımızda İZMİR'de Tişört Baskı sektöründe öncü firma olan Tshirt Atolyesi ile çalışıyoruz.
Baskı öncesi Kumaş alımlarından tutunda kumaşların kesimleri ve dikimleri ile özel olarak ilgilenen hatta ilik düğmesinden tutunda ütülenme ve poşetlenme kısımlarına kadar Tshirt Atolyesi tarafından yapılmaktadır.
Kesinlikle hiç bir ürün başka bir firmadan hazır olarak alınmaz.

Polar Baskı - Ceket Baskı - Şapka Baskı Hizmetleri

Tshirt Atolyesi tarafından yapılan baskı hizmetleri sadece tişört baskı ile sınırlı değil.
Tişört Baskı hizmetinin yanısıra en çok tercih edilen baskı hizmetlerimiz olan
Polar Baskı - Yelek Baskı - Ceket Baskı - Şapka Baskı alanlarında profesyonel hizmet veriyoruz.
Türkiye genelinde birçok il'de tişört baskı ve diğer baskı hizmetlerimizden faydalanıyor. Polar Baskılarımızda yarım fermuarlı ve boydan fermuarlı polarlar seçeneklerimiz ile en kaliteli kumaşlar seçilir ve profesyonel işçilik ile baskı işlemi başlar.

Tişört Baskı

Tişört Baskı Hizmeti ile logo ve sloganınız ile sizin belirlediğiniz kumaş ve ölçülerde yapılan baskı reklam çalışmasıdır. Firmanız her alanda göz önünde olur. Personelleriniz nereye giderse firmanızı tanıtma imkanınız olsun.

Lacoste Baskı

Lacoste baskı hizmetimiz ile firma logonuz ve sloganınız ile lacoste model tişortlere yapılan baskılı reklam çalışmasıdır. Firmanızı daha çok kişiye tanıtmak için çok etkili bir yöntemdir.

Şapka Baskı

Şapka baskı ile açık alan etkinliklerinizde katılımcı misafirlerinize, yaz günü dış alanda çalışan personellerinize firmanızın logo ve sloganları ile basılmış şapkalarını dağıtın.

Polar Baskı

Polar Baskı hizmeti ile firmanıza ait logo ve sloganlarınızı ister yarım fermuarlı polarlara isterseniz boydan fermuarlı polarlara basıyoruz. Personelleriniz kış aylarında üşümesin.

Ceket Baskı

Ceket Baskı hizmetimiz ile kışın soğuk günlerinde personellerinizin sırtına birer tane ceket vermek güzel olmaz mı ? Hem de firma logo ve sloganıyla.

Önlük Baskı

Önlük baskı hizmetimiz ile cafe ve restorantlar için önlük baskısı yapıyoruz. Personelleriniz logonuzun ve sloganınızın bulunduğu önlükleriniz ile müşterilerinize servise başlayabilir.