Seo Çalışması ve Fiyatlandırma

Elbette seo da analiz yapmadan sabit bir fiyat vermiyoruz. Öncelikle seo çalışması yapılacak sitenin mevcut durumunu, site içinde kullanılan anahtar kelimelerin analizleri, google da yükselmek istenen kelimelerin ve rakip analizini yapıldıktan sonra süre ve fiyat bilgisi veriyoruz. Fiyatlarımızda vereceğimiz hizmete rekabet düzeyine ve çalışmanın programına göre en uygun fiyatları vermeye çalışıyoruz. Açıkçası dökeceğimiz terin emeğimizin karşılığından fazlasını istemiyoruz. Seo hizmeti süresince her gün düzenli olarak analizler ve araştırmalar yapıyoruz. Müşterilerimize 2 hafta da bir durum raporu veriyoruz.

SEO HİZMETİ VE GARANTİ ŞARTLARIMIZ

1. Süre ve fiyatı biz belirliyoruz. Fiyatlarımızda pazarlık yoktur. Ödemenin % 50 sini iş başlarken peşin alıyoruz. Geri kalan % 50 lik ödemeyi çalışmanın 2. ay'ında alıyoruz.
2. Ancak 1. Sayfaya yükseltebileceğimiz sitenin seo hizmetini alıyoruz. Yine de belirlenen zamanda 1.sayfaya gelinmediği takdirde alınan ücretin % 50 si müşteriye geri iade edilir.
3. Site içi ve site dışı kullanacağımız teknikler açısından her müşterimiz site admin, hosting panel, ftp ve gerek duyulduğunda serverin admin bilgilerini vermelidir. Ya da çalışmamız için bir hesap açılmalıdır.
4. Seo hizmeti başladığı andan itibaren site sahibi bizden habersiz bir seo çalışması yapamaz ve veriler bizim tavsiyelerimize göre eklenmelidir.

SEO HİZMETİ ANALİZ VE TEKLİFLERİNİZ İÇİN

1. Site adresi (domain adı)
2. En son yapılan seo hizmeti zamanı ve şekli
3. İstenen kelime ve kelimeler {Her kelime için garanti vermediğimiz gibi kelimeler arttıkça fiyata yansır) Uzun vadeli çalışmak isteyen müşterilerimiz ayrıca uzun vadeli çalışmak istediklerini beyan etsinler.
4. Lütfen yukarıda belirttiğimiz kriterlere göre çalışma yapmak isteyenler bize site adresinizi ve iletişim bilgilerinizi mail ile iletin.
5. Minimum tek kelimelik 3 aylık seo hizmetimiz 600 tl den başlamaktadır.